O společnosti Zemědělská technika Služby a servis Bazar Kontakt

O této aplikaci

WWW aplikace PROZET - Prodej a servis zemědělské techniky

Verze: 0.7a2 (Přehled změn)
Vydáno: 4. 12. 2015

Autorská práva

System © 2004-2015, 2017 Lucas Lommer
Obsah © 2008-2017 Karel Janda - PROZET

Provozovatelem stránek je společnost Karel Janda - PROZET (dále jen „Provozovatel‟). Tato aplikace (včetně ikon vycházejících ze sady GNOME 2.18 a Suede2) je licencována v souladu s GNU General Public Licence v. 2 . Obrázek „Affoltern - Katzensee 2011-06-12 20-00-56” upravený pro použití v záhlaví je licencován v souladu s Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported a jeho původním autorem je Roland zh. Orientační mapa v sekci Kontakt je převzata ze serveru Mapy.cz. Své ohlasy a případné chyby funkčnosti stránek můžete zasílat na elektronickou adresu drom@kdyne.net.

Obsah těchto stránek, stejně tak jako jednotlivé části aplikace, je chráněn autorským právem dle zákona č. 121/2000 Sb. (autorský zákon) v účinném znění. Pokud chcete některou část ze zveřejněného obsahu převzít v souladu s §34 (1) c) (nebo jiným způsobem), vyžádejte si prosím nejdříve souhlas Provozovatele (případně majitele autorských práv). Bez takového souhlasu je další šíření obsahu zakázáno.

Část obsahu a ilustračních fotografií byla převzata od společnosti CIME, s. r. o. a z materiálů či dokumentace jednotlivých výrobců nabízené techniky. Tento obsah a veškeré ochranné známky nebo jiná označení třetích stran, jejich výrobků či služeb, které mohou být použity nebo odkazovány na těchto stránkách, přísluší jejich právoplatným vlastníkům (dále jen „Majitelé‟) a jejich použití je výlučně záležitostí identifikace příslušných výrobků, osob, společností nebo služeb a řídí se dohodou mezi Majiteli (případně v zastoupení distributora) a Provozovatelem.

Logo společnosti CIME s. r. o. Logo společnosti Wiedemann GmbH Logo společnosti Hyundai Heavy Industries Co., Ltd. Logo spolešnosti Traktorenwerk Lindner GmbH Logo společnosti Merlo Group Logo společnosti Ferri-America Logo společnosti Gyrax Logo společnosti MX Logo společnosti SweepEx Logo společnosti Agrostroj Pelhřimov Logo společnosti Vogel Noot Logo společnosti Sgariboldi

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje, které návštěvníci prostřednictvím k tomu určených nástrojů a postupů stránek poskytnou Provozovateli (dále jen „Osobní údaje‟), jsou považovány za důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Veškeré takto získané údaje budou použity výhradně k účelu dekladovaném nebo plynoucím z informací na příslušné stránce umožňující údaje vkládat.

Osoba poskytující Osobní údaje dále souhlasí s tím, aby Provozovatel veškeré poskytnuté Osobní údaje zpracovával sám pro výše uvedené účely a/nebo aby zpracováním v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů pověřil osobou jinou. Každá osoba poskytující Provozovateli nějaké Osobní údaje má právo písemně požádat Provozovatele, aby její Osobní údaje vyloučil ze zpracovávání.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel Karel Janda - PROZET deklaruje, že nenese a nemůže nést žádnou odpovědnost za obsah a funkčnost internetových stránek a služeb těch třetích stran, na které jeho stránky mohou odkazovat. Stejně tak i za nakládání s osobními údaji na stránkách a serverech těchto třetích stran.

Obsah © 2008-2017 Karel Janda - PROZET
Systém © 2004-2015, 2017 Lucas Lommer
O aplikaci - Přihlášení